Gizlilik kapsamı ve konular hazirsitesihirbazi.com üzerindeki bilgilerinizin güvenlik ve paylaşımlar,  sorumluluklar açısından kullanıcılara bilgilendirme amacında hazırlanmıştır.

Satın alma işlemlerinizde form ve taleplerinizde işlemlerinizin alan adınızın tescili gerçeklik ve aciliyet durumlarında kullanıcılara hizmetin aksamadan ulaşılabilirliği için alınmaktadır.

Sistem üzerindeki hizmetinizin isteğiniz üzere sonlandırılması gibi durumlarda tüm bilgileriniz talebinizle sistemimizden silinir.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bunun dışında hiç bir şekilde ve hiçbir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır. (Hukuki zorunluluklar dışında.)

Alışverişiniz sırasında, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitenizi yönetmek için kullanılacaktır.